PÁR SLOV O NÁS..

V zázemí stabilní společnosti, která je na trhu od roku 1991, poskytujeme služby v oblasti obnovitelných zdrojů s důrazem na kvalitu a komplexnost.

Nejmodernějšími technologiemi řešíme zákazníkům základní potřeby, jako je vytápění a ohřev teplé vody, v rodinných i bytových domech, veřejných stavbách i průmyslových objektech.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
2018

TEPELNÁ ČERPADLA

Vizí společnosti Tepelná čerpadla Hlučín je poskytovat komplexní služby svým zákazníkům, se kterými budou spokojeni a doporučí jí dále. Naše společnost věří, že za úspěchem stojí nabízená komplexnost služeb, poznání potřeb svých zákazníků a komunikování s nimi moderními komunikačními nástroji.

1991

PLYN-VODA-TOPENÍ

Tepelná čerpadla Hlučín jsou divizí společnosti Gass-Eko s.r.o., která je na trhu od roku 1991 a ve stávající podobě společnosti s ručením omezeným od roku 2003. Společnost se primárně zabývá komplexní instalací topných systémů a plynových kondenzačních kotlů. Kromě toho zajišťuje také dodávky a montáže koupelen na klíč.

Co všechno můžete očekávat?

Odborný návrh i montáž

Rychle zajistíme návrh odborného řešení přímo na míru, prohlídku přímo na místě zdarma a instalaci vyškolenými profesionály.

VYŘÍDÍME ZA VÁS DOTACI

Na základě navrženého řešení zvolíme vhodný dotační a vyřídíme za vás všechnu potřebnou administrativu.

ZAJISTÍME PRO VÁS SERVIS

Zabezpečíme uvedení do provozu, pravidelnou údržbu i případné odstranění závad na vašem topném systému.

UŠETŘETE AŽ 40 % RODINNÝCH
NÁKLADŮ s tepelným čerpadlem

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kde nás najdete?

Facebook Instagram